Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Som taký prázdny...
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Párty a oslavy
  3. Hry
  4. Beerpong sada - 24 ks loptičiek a pohárov

Beerpong sada - 24 ks loptičiek a pohárov

Už aj Vy ste boli na nudnej párty? Chcete aby sa už konečne niečo udialo?Príďte s nápadom Vy!Natočte náladu na maximum!S touto hrou unudený určite ne... celý popis
Dostupnosť
Skladom 11 ks
Doba dodania
Doručenie 08.12.2020 do 17:00. Objednajte dnes do 24:00
5,99 €
4,99 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:321
EAN kód:5055610827009
Darček:Cestovný dentálny set
Výrobca:Globiz
Kompletné špecifikácie
Už aj Vy ste boli na nudnej párty? Chcete aby sa už konečne niečo udialo?Príďte s nápadom Vy!Natočte náladu na maximum!S touto hrou unudený určite nebudete. Ani smädný. Množstvo spotrebovaného alkoholu rýchlo oživí párty náladu.

  • Zábavná, tímová hra
  • Jednoduché pravidlá
  • Nie sú potrebné špeciálne pomôcky, len stôl

Príprava na hru:
Hru môžu hrať naraz 4 osoby (mužstvo s 2-2 osobami).Ku hre budete potrebovať okrem sady dostatočne veľký stôl a dostatočné množstvo piva.Pred začatím hry si sadnite a dajte si pivo aby ste boli dostatočne povzbudený. Hra môže začať!

Ako začať hru:
1.Vytvorte 2 mužstvá, v oboch musia byť 2-2 osoby.Rozhodnite sa kto bude hráč číslo jedna a číslo dva.Zvoľte jednu nezávislú osobu , ktorá bude rozhodovať v neistých situáciách.
2. Na dva konce stola poukladajte poháre do tvaru trojuholníka.Mužstvá sa postavia za poháre.
3. Naplnňte poháre s nápojom podľa vlastného uváženia.Našim odporúčaním je samozrejme pivo!
4. Ping-pong-ové loptičky rozdelne medzi dvoma mužstvami tak aby obe mužstvá mali rovnaký počet.
5.Hru začína mužstvo, ktoré skôr trafí loptičku do pohára súpara so zatvorenými očami.Najprv sa pokúsia hráči čislo jeden, pohom hráči číslo dva. Ak už obaja hráči z mužstva hodili , ale nikto netrafil do pohára, rozhoduje hra kameň-nožnoce-papier.

Cieľ hry:
Ping-pong loptičku treba vhodiť do poháru súpera.Ak ste trafili súper musí vypiť obsah poháru, potom treba pohár odstrániť zo stola.Hru vyhráva mužstvo ktoré tým spôsobom skôr odstráni všetky poháre zo stola.Hra sa končí aj vtedy ak je schopnosť hráčov trafiť do pohára nulová. :)

Chod hry:
Prvý hráč zo začínajúceho mužstva sa pokúsi trafiť ping-pongovú loptičku do jedeného z pohárov pred súperom.Ak hráč netrafil , môže sa pokúsiť aj hráč číslo dva.Ak niektorí z hráčov trafil , súper musí vypiť obsah pohára do ktorého vpadla loptička.To či obsah poháru vypije jeden hráč alebo si rozdelia medzi sebou, môžu rozhodnúť oni.Len v jednom prípade sa môžu vyhnúť pitiu, ak použijú možnosť revašu.

Možnosť revanšu:
Družstvo ktorému trafili do pohára môže riskovať. Všetko alebo nič!Jeden hráč sa môže pokúsiť o protiútok.Ak trafí do pohára, povinnosť pitia sa presúva na druhé mužstvo.Ešte k tomu zdvojnásobene, číze musia vypiť obsah dvoch pohárov. Ak netrafia musia vypiť obsah vlastného poháru ale tiež zdvojnásobene.Na revanš nemôže byť odpoveď revanš. Toto je len jedna možnosť , nie je povinná.

Typy hádzania:
Oblúkové hádzanie.Loptička sa ničoho nedotkne, až kým nespadne do pohára.
Odrazené hádzanie.Loptička sa odrazí od plochy stola.Ak hráč trafí , tento hod pre nich znamená zvodjnásobený počet bodov, súper musí vypiť obsah dvoch pohárov. Na revanš v takomto prípade súper nemá možnosť!Po prvom odrazní zo stola môžu hráči chrániť rukou svoje poháre, pri oblúkovo hádzaní nie.

Poznámky:
Ak niektorý z hráčov vhodí loptičku do vlasstného poháru, prevráti ho alebo bude chrániť pohár počas oblúkového hádzania dostane trest. Musí vypiť obsah jedného z vlastných pohárov.
Ak lopta spadne medzi poháre a zastaví sa na okraji niektorého poháru, hráči ešte môžu ochrániť svoje poháre, ale len fúkaním.Ak sa im podarí zfúknúť loptičku sú zachránení.Ak loptička vpadne do niektorého pohár , musia vypiť jeho obsah.Ostatní nemôžu rušiť mužstvo , ktoré sa pokúša o zfúknutie loptičky.
Poháre a loptičky ktoré sú už mimo hry, je potrebné pozbierať. Je zakázané ich rozhádzať.

Obsah sady:24 ks plastových pohárov
24 ks ping-pong loptičiek

Pozor! Nadmerná konzumácia alkoholu môže mať škodlivý vplyv na zdravie!
Tovar zaradený v kategóriách

Expres servis

Expres servis satelitnej a anténnej techniky

v okrese Prešov  od 30 € + doprava a materiál

BJ, SK, VT po dohode

+421 919 999 222

Kde nás nájdete

MAVA-SAT-ELEKTRO

Hlavná 667/20A

Kapušany, 082 12

Kontakty
Zákaznícka podpora TvojObchod.sk
Zákaznícka podpora TvojObchod.sk
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.